Rejsy galarem Jadwiga- Osada nad Wisłą

Poznajcie nas! Dowiedzcie się czym jest galar, zobaczcie gdzie pływamy, jakie projekty realizujemy. Odkryj z nami Kraków, Tyniec. Zobacz z nami Wisłę- jest piękna!

Dzika Wisła z bliska- Kraków od strony Wisły rejs z przewodnikiem

Rejs po Krakowie Galarem Jadwiga z przewodnikiem Mateuszem Niemcem z Muzeum Krakowa. Zapraszamy na deski naszego galara, skąd poznasz Kraków i jego historię związaną z Wisłą. Zobacz jak maluję się Gród Kraka od strony wody. Film zrealizowano w ramach projektu „Dzika Wisła z bliska – rozwój nadwiślańskiej oferty turystycznej Górnej Wisły” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Dzika Wisła z bliska- rejs Tyniec- Łączany

Rejs po Krakowie Galarem Jadwiga z przewodnikiem Mateuszem Niemcem z Muzeum Krakowa. Zapraszamy na deski naszego galara, skąd poznasz Kraków i jego historię związaną z Wisłą. Zobacz jak maluję się Gród Kraka od strony wody. Film zrealizowano w ramach projektu „Dzika Wisła z bliska – rozwój nadwiślańskiej oferty turystycznej Górnej Wisły” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Dzika Wisła z bliska- odcinek Salwator- Śluza Kościuszko

Zapraszamy Cię na krótką migawkę z jednego z najpiękniejszych odcinków Górnej Wisły. Z nami zobaczysz nadwiślańskie lasy łęgowe, pałac w Przegorzałach czy Klasztor na Bielanach wyłaniający się z gęstwiny lasu wolskiego. Film zrealizowano w ramach projektu „Dzika Wisła z bliska – rozwój nadwiślańskiej oferty turystycznej Górnej Wisły” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.