Rejs po Krakowie

Zobacz Kraków od strony rzeki zyskując niepowtarzalną perspektywę poznania historii malującej się na tle wiślanych fal.

Z nami odkryjesz tajemnice Klasztoru Norbertanek, z którego murów spogląda zaklęty w kamień Nepomucen strzegący Gród Kraka przed powodzią. Rejs po Krakowie nie może odbyć się bez przepłynięcia u stóp Wawelskiego Wzgórza gdzie legendarny smok broni swej jamy ziejąc ogniem.Na prawym zaś brzegu pojawi się centrum kultury japońskiej Mangha. Rejs po Krakowie to okazja do zobaczenia kościoła na Skałce związanego z historią o świętym Stanisławie. Popłyniemy wzdłuż żydowskiej dzielnicy Kazimierz,gdzie dziś toczy się kulturalne życie młodego Krakowa.

Przepłyniemy pod Kładką Ojca Bernatki, oraz zobaczymy budynek Cricoteki-ośrodek dokumentacji sztuki Tadeusza Kantora. Trasa powrotna rejsu po Krakowie pozwoli na zobaczenie mijanych zabytków z innej perspektywy. Kołysani wiślanymi falami zatoczymy pętlę naszej podróży wracając na historyczny Salwator by tam pożegnać pasażerów rejsu.

Rejs po Krakowie galarem Jadwiga pozwoli Wam dostrzec Kraków zupełnie z innej strony, a także zrelaksować się na pokładzie jedynej w swoim rodzaju jednostki

 

  • Rejs przeznaczony dla osób w każdym wieku.
  • Na pokład można zabrać rowery- umożliwi to kontynuowanie wycieczki malowniczymi trasami rowerowymi wzdłuż Wisły.
  • Jesteśmy otwarci na zwierzaki na pokładzie (  przewożonych w sposób zapewniający bezpieczeństwo innych pasażerów
  • Pokład ma charakter otwarty ( niezadaszony)- co oznacza konieczność ubrania się stosownie do warunków pogodowych
  • Na statku znajdują się kamizelki ratunkowe oraz apteczka I pomocy

Miejsce startu

Adam D
Adam D
@username
Czytaj więcej
Fantastyczny rejs. Wspaniali ludzie! Mieszkam w Krakowie, a po raz pierwszy zobaczyłem miasto od tej strony. Wiślana przyroda zachwyca!
Ula Do
Ula Do
@username
Czytaj więcej
Niesamowity rejs wodami pięknej rzeki . Ludzie fantastyczni , bardzo kontaktowi i uśmiechnięci . To przeżycie zapamiętam jako jedno z piękniejszych . Dziękuję i polecam !!!
Piotr
Piotr
@username
Czytaj więcej
Wspaniała atmosfera, profesjonalny przewodnik z bardzo dużą wiedzą, najlepsza okazja, aby zobaczyć Kraków z innej strony!!!! Polecamy!!
Kate O
Kate O
@username
Czytaj więcej
I absolutely love that boat!!!
Poprzedni
Następny
Rejs z Krakowa do Tyńca
Rejs z Tyńca do Krakowa
Rejs do Miejskiej Dżungli
Wynajem Łodzi