wynajem łodzi

Masz własny pomysł na rejs? Chcesz zaskoczyć kogoś Ci bliskiego wyjątkową niespodzianką? Wynajmij nas! Mamy trąbkę, gitarę, ukulele- i nie zawahamy się ich użyć!

QUESTING NA RZECE

Chcesz by Twoja grupa poznała Kraków i okolice w ciekawszy sposób? Mamy grę w której płynąc prowadzisz śledztwo związane z zapomnianymi historiami. Czy Wanda co nie chciała Niemca naprawdę sama wskoczyła do wody? Sprawdź sam i daj się ponieść historii.

REJS + GRA TERENOWA W LESIE ŁĘGOWYM

Czy wiecie że w Krakowie mamy ukrytą prawdziwą dżunglę? Rosnące tu lasy, będące odpowiednikiem tropikalnych lasów deszczowych, czarują nieprzewidywalnością, dzikim i nieujarzmionym pięknem, 15 stawami z rzęsą i lianami pnączy. Zapraszamy na specjalnie stworzoną grę terenową, która odkryje tajemnice lasów łęgowych. Opcja polecana dla rodzin z dziećmi.

PŁYWAJĄCA IMPREZA

Wychodzisz za mąż? właśnie się rozwiodłeś? rzuciłeś korpo? Każda okazja jest dobra do świętowania!

PŁYWAJĄCA SESJA ZDJĘCIOWA

Zachodzące słońce, wy na dziobie drewnianej łodzi – nie ma nic bardziej kiczowatego… yyy znaczy się pięknego!

RANDKA NA RZECE

Wyobraź sobie Ty, twoja ukochana/y i cała łódź zarezerwowana na romantyczny rejs tylko dla Was – jest jeszcze sternik, ale będzie udawał, że nie patrzy 🙂

GOŚĆ SPECJALNY

Przyjeżdża do Ciebie najważniejszy na świecie gość, chcesz zaproponować mu coś naprawdę wyjątkowego. Zaproś go na niepowtarzalne zwiedzanie miasta z perspektywy rzeki.Możliwość zamówienia cateringu i biesiady w trakcie rejsu

PŁYWAJĄCE WARSZTATY

Prowadzisz szkolenie, ale wszyscy z utęsknieniem patrzą w okno gdzie słońce zaczepia zalotnie swoimi promieniami? Nikt w piękny dzień nie chce siedzieć zamknięty w czterech ścianach!. Zamiast wynajmować kolejną taką samą salę, wynajmij nasz galar, a gwarantujemy że nikt nie zapomni tego szkolenia!

BURZA MÓZGÓW TWOJEGO ZESPOŁU

Chcesz poprowadzić swój zespół projektantów w nowym kierunku? Twój zespół nie potrafi znaleźć właściwych rozwiązań w murach biura? Być może właśnie z nurtem rzeki wypłyniecie na nowy nurt waszych pomysłów

ŚLUB NA GALARZE

Nie okłamujmy się – tą chwilę i tak zapamiętacie do końca życia, ale…jeśli chcielibyście przeżyć ją w wyjątkowej scenerii, a sakramentalne “tak” powiedzieć sobie na drewnianym pokładzie kołysanym przez wiślane fale- galar Jadwiga jest właśnie tym miejscem. Przetestowany na własnej skórze 🙂 Z serca polecamy.

Z nami zrealizujesz swój wymarzony rejs.

Na prywatny rejs można wynająć łódź od maja do listopada.

Możliwe trasy:

 1. Rejs po Krakowie
 2. Rejs Kraków- Tyniec
 3. Rejs Tyniec- Kraków
 4. Rejs od Tyńca w górę rzeki
 5. Rejs Kraków- Łączany
 6. Rejs Kraków- Oświęcim
 7. Twój pomysł na trasę- zaskocz nas!
 • Połącz rejs z wycieczką rowerową- a pokład można zabrać rowery- umożliwi to kontynuowanie wycieczki malowniczymi trasami rowerowymi wzdłuż Wisły
 • Weź zwierzaka-jesteśmy otwarci na zwierzaki na pokładzie (  przewożonych w sposób zapewniający bezpieczeństwo innych pasażerów)
 • Ubierz się dobrze-pokład ma charakter otwarty ( niezadaszony)- co oznacza konieczność ubrania się stosownie do warunków pogodowych.
 • Z nami jesteś bezpieczny- na statku znajdują się kamizelki ratunkowe oraz apteczka I pomocy.

 

Adam D
Adam D
@username
Czytaj więcej
Fantastyczny rejs. Wspaniali ludzie! Mieszkam w Krakowie, a po raz pierwszy zobaczyłem miasto od tej strony. Wiślana przyroda zachwyca!
Piotr
Piotr
@username
Czytaj więcej
Wspaniała atmosfera, profesjonalny przewodnik z bardzo dużą wiedzą, najlepsza okazja, aby zobaczyć Kraków z innej strony!!!! Polecamy!!
Ula Do
Ula Do
@username
Czytaj więcej
Niesamowity rejs wodami pięknej rzeki . Ludzie fantastyczni , bardzo kontaktowi i uśmiechnięci . To przeżycie zapamiętam jako jedno z piękniejszych . Dziękuję i polecam !!!
Kate O
Kate O
@username
Czytaj więcej
I absolutely love that boat!!!
Poprzedni
Następny