Nocny rejs po krakowie

Nocny rejs Wisłą po Krakowie przeniesie cię w krainę magii i tajemnicy starego miasta. Sprawi, że odkryjesz dotąd nieznaną stronę miasta i poczujesz jego klimat gdy zapada noc.

Nocny rejs po Krakowie to wyjątkowa okazja by zobaczyć miasto od zupełnie innej strony. Czerń wiślanych fal zlewająca się z architekturą starych budynków, a w tle nocny gwar miasta- tego nie doświadczysz nigdzie indziej. Nocny rejs po Krakowie galarem Jadwiga przeniesie cię w zupełnie inną rzeczywistość. Z nami zobaczysz nocą Wawel, przepłyniemy przez tętniący życiem nocny Kazimierz, Podgórze. Przepłyniemy pod oświetlonym Mostem Grundwaldzkim, Mostem Piłusudzkiego czy mającą wyjątkowy swój urok Kładką Bernadką. Polecamy rezerwację nocnego rejsu także na prywatny rejs nocny- to świetna okazja by świętować każdą ważną dla Was okazję. Zarezerwuj swój nocny rejs i poczuj magię Krakowa nocą.

Rejs nocny przeznaczony dla osób w każdym wieku ( dzieci muszą podróżować pod opieką osób dorosłych) 

Na pokład można zabrać rowery- umożliwi to kontynuowanie wycieczki malowniczymi trasami rowerowymi wzdłuż Wisły.

Jesteśmy otwarci na zwierzaki na pokładzie (  przewożonych w sposób zapewniający bezpieczeństwo innych pasażerów)

Pokład ma charakter otwarty ( niezadaszony)- co oznacza konieczność ubrania się stosownie do warunków pogodowych.

 Na statku znajdują się kamizelki ratunkowe oraz apteczka I pomocy.

Adam D
Adam D
@username
Czytaj więcej
Fantastyczny rejs. Wspaniali ludzie! Mieszkam w Krakowie, a po raz pierwszy zobaczyłem miasto od tej strony. Wiślana przyroda zachwyca!
Ula Do
Ula Do@username
Czytaj więcej
Niesamowity rejs wodami pięknej rzeki . Ludzie fantastyczni , bardzo kontaktowi i uśmiechnięci . To przeżycie zapamiętam jako jedno z piękniejszych . Dziękuję i polecam !!!
Piotr
Piotr@username
Czytaj więcej
Wspaniała atmosfera, profesjonalny przewodnik z bardzo dużą wiedzą, najlepsza okazja, aby zobaczyć Kraków z innej strony!!!! Polecamy!!
Kate O
Kate O@username
Czytaj więcej
I absolutely love that boat!!!
Poprzedni
Następny
Rejs z Krakowa do Tyńca
Rejs po Krakowie
Rejs do Miejskiej Dżungli
Wynajem Łodzi